فروش پرکلرین و ویژگی‌های بارز آن

پرکلرین جزو موادی است که خرید و فروش آن در صنایع شیمی بیشتر اتفاق می‌افتد. انتخاب کردن کارخانه‌ی مناسب برای داشتن مواد با کیفیت یکی از نکات مهمی هنگام خرید می‌باشد.

پرکلرین جهت استفاده به عنوان ضدعفونی ‌کننده و گندزدا انجام می‌شود. برای استخرها، ضدعفونی کردن سبزیجات و تصفیه‌ی آب کاربرد دارد.

کارل شیل شیمیدان و داروسازی آلمانی-سوئدی، در ابتدا نجار بود اما بعدها توانست راه داروسازی را ادامه بدهد. با اینکه محدودیت‌های زیادی برای این دانشمند وجود داشت اما توانست آزمایش‌های متعددی را انجام دهد و کلرین، با نماد cl و عدد اتمی 17 را کشف کند. در واقع او توانست یک ماده‌ی قوی برای ضدعفونی کردن را کشف کند.

فروش پرکلرین در تمام سطح جهان اتفاق می‌افتد. در کشور ما نیز کارخانه و شرکت‌های زیادی وجود دارند که این کار را با قدرت انجام می‌دهند. شرکت پترو آکام راد یکی از همان شرکت‌هایی هست که فروش پرکلرین و انواع مواد شیمیایی را بر عهده دارد.

یکی از کاربردهای پرکلرین ضدعفونی کردن است. بسیاری از بانوان که مدام نگران انتخاب ضدعفونی کننده‌ی قوی برای پاکسازی منزل خود هستند می‌توانند با اعتماد به این شرکت پرکلرین قوی را تهیه نمایند.

این مواد شیمیایی می‌تواند برای صنایع مختلف کاربرد داشته باشد. شاید به خاطر گندزدایی بودنش برخی افراد بخواهند جهت پاکسازی استفاده‌ی بیشتری از آن داشته باشند. استفاده کردن از این ماده محدودیت دارد و بیش از اندازه به کار بردن آن می‌تواند مضر باشد.

فرمول شیمیایی که این ماده به خود اختصاص داده Ca(OCI)2 می‌باشد. فروش پرکلرین اکثراً به صورت پودری می‌باشد که می‌تواند تولید آن از نوع گرانول باشد.

پرکلرین جایگزین بسیار خوبی است برای کلر. استفاده از پرکلرین در زمینه‌های مختلف مانند استخرها، تصفیه‌ی آب نقش مهمی را ایفا می‌کند.تولید پرکلرین چندان سخت هم نیست. اگر کلرید کلسیم با آهک هیدراته که هیدروکسید کلسیم نیز گفته می‌شود واکنش داده بشوند می‌توان پرکلرین را تولید کرد.

برای تولید کردن پرکلرین به صورت صنعتی لازم است که گاز کلر را از داخل محلول آهک هیدراته عبور داد و سپس پرکلرین را به دست آورد.

خیلی مهم است که فروش پرکلرین کجا انجام شود. محیط‌هایی که این ماده در آنجا ذخیره می‌شوند باید حساب شده باشند. مثلاً مکان گرم برای نگهداری اشتباه بزرگی است چون خطر انفجار زیاد است.

یا انبارهایی که در آنجا پرکلرین نگهداری می‌شود باید دارای تهویه‌ی هوا باشد. همچنین نباید در کنار مواد بو دار نگهداری شوند.

فروش پرکلرین برای مصارف مختلف

آشامیدن آب سالم حق هر انسانی است. آب‌های که ما استفاده می‌کنیم شاید نیاز باشد که آنها را تصفیه کرد. علاوه بر دستگاه‌های مخصوص جهت تصفیه کردن آب، پرکلرین نیز کمک می‌کند تا آب آشامیدنی سالمی تهیه کنیم. فروش پرکلرین برای داشتن آب سالم بسیار مفید و کاربردی است.

برخی از ویروس‌ها و میکروب‌هایی هستند که از طریق آشامیدن آب ناسالم منتقل می‌شوند و باعث ایجاد برخی بیماری‌های می‌شوند.

از پرکلرین در خانه جهت تصفیه آب به کار برده می‌شود. 15 گرم از پرکلرین را در یک لیتر آب می‌ریزیم تا خوب حل بشود. سپس 7 قطره از آن را به داخل آب می‌ریزیم بعد از 30 دقیقه آب کامل تصفیه می‌شود و می‌توان از آن استفاده کرد.

باید دقت شود که برای تصفیه آب بدون دستگاه حتماً مقدار پرکلرین به درستی اندازه شود. در صورت رعایت نکردن می‌تواند مشکل ساز باشد. از طرفی این روش کامل ایمن و کم هزینه است.

داشتن فضای تمیز و عاری از هر گونه آلودگی برای مکان‌هایی همچون سرویس بهداشتی و آشپزخانه خواسته‌ی هر بانوی خانه‌داری است. استفاده از پرکلرین برای ضدعفونی کردن مکان‌های یاد شده در تکمیل نظافت کمک کننده است.فروش پرکلرین جهت پاکسازی سبزیجات و میوه بسیاری کاربردی است. بسیاری از افراد حساسیت بیشتری برای شستن میوه‌ها و سبزی‌ها دارند. پرکلرین می‌تواند باعث صرفه‌جویی در آب و ضدعفونی دقیق میوه‌ها بشود. مصرف زیاد آب یکی از خط قرمزهایی است که باید به آن توجه شود.

استخرها، مکان‌های عمومی پر رفت و آمدی هستند که نیاز دارند تا همیشه تمیز باشند. فروش پرکلرین به صورت پودری انجام می‌شود که اکثراً برای پاکسازی و ضدعفونی کردن استخرها از محلول آن استفاده می‌کنند. باید هنگام استفاده دقت شود که پرکلرین بیش از اندازه به کاربرده نشود. احتمال مسمومیت از طریق مصرف بی‌رویه وجود دارد.

علاوه بر بیماری‌های واگیر دار استفاده از پرکلرین می‌تواند از رشد برخی از باکتری‌ها جلبک‌ها جلوگیری کند. رعایت بهداشت عمومی در استخر از ضروریات است ولی باید از ضدعفونی‌ کننده‌ها هم استفاده کرد.

فواید فروش پرکلرین

این مواد و استفاده از آن می‌تواند بسیاری از مشکلات مخصوصاً در زمینه‌ی گندزدایی را حل کند. در برخی موارد می‌تواند باعث صرفه‌جویی آب و هزینه باشد.

نگه‌داری این ماده می‌تواند بدون محدودیت انجام شود فقط باید مکان نگهداری مناسب باشد تا خطری آن را تهدید نکند.با وجود انواع مواد شیمیایی همچون سفید کننده و کلر برای ضدعفونی کردن پرکلرین بهترین گزینه است چون پایداری آن زیاد است و مصرف کنندگان اغلب ترجیح می‌دهند تا از این ماده استفاده کنند. این ماده برای مصارف خانگی انتخاب مناسبی است.

می‌توان فروش پرکلرین را از طریق اینترنت دنبال کرد. شاید ذخیره ی زمان برای عده ای خیلی مهم باشد و فرصت خرید مواد شیمیایی را نداشته باشند. خرید پرکلرین از فروشگاههای اینترنتی می‌تواند مفید باشد. در زمان صرفه‌جویی می‌شود و محصول به راحتی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

این مواد همانند دیگر مواد های شیمیایی می‌تواند خطراتی داشته باشد به همین منظور بهتر است تا با نحوه ی کار با آن آشنا شد و نکات ایمنی را جهت جلوگیری از هر خطری رعایت کرد.

منبع

ثبت نظر